WhatsApp 0533 558 18 99 festival@festivalturu.com

Bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziğiyle buluşturmaktadır.

BOZCAADA CAZ FESTİVALİ (19 – 21 Temmuz 2019)

Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali, bu yıl 19 – 21 Temmuz 2019 tarihleri arasında, üçüncü kez gerçekleşecek.

Bozcaada’nın kendine has doğasının da eşlik ettiği Bozcaada Caz Festivali, bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziğiyle buluşturmaktadır. Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivalin de, funk, pop, etnik, balkan, fusion ve özgür caz gibi türleri içeren geniş bir programa sahip.

Kendine Has ve Volkswagen’in katkılarıyla, 3dots, Allaturca ve Pavli Bozcaada işbirliği ile yapılacak olan festival;  Bozcaada’nın farklı noktalarında sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri gibi müzik dışı disiplinlerden oluşan programı ve sosyal içerikli projeleriyle festival, bu yıl da enerjisini tüm Bozcaada’ya yayacak.

Bozcaada Caz Festivali 2019 Programı

19 Temmuz Cuma
Birsen Tezer
Bobby Rausch ft. Giw
POW Trio (Tuluğ Tırpan, Eylem Pelit, Volkan Öktem)
The Kites
Orkun Bozdemir (Dj Set)

20 Temmuz Cumartesi
Bidar
Bozcaada Ensemble
Emir Ersoy “RocKuba”
Yussef Dayes
Hemi (DJ Set)

21 Temmuz Pazar
Barış Demirel – Barıştık Mı
Erkan Oğur Anatolian Blues Project
Pol Belardi’s Urban 5
Selin Sümbültepe
Yaprak Melike (Dj Set)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR


Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

BLOG YAZILARI

© 2020 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır