WhatsApp 0533 558 18 99 info@festivalturu.com

Zeytinli Rock Festivali, Türk rock müziğinin en çok sevilen sanatçılarını yıllardır rock tutkunlarıyla buluşturmaktadır. Yerli müzik dinlemek isteyenler için artık bir vazgeçilmez olmuştur..

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ ( 29 Ağustos – 02 Eylül 2018)

Balıkesir’in, tertemiz denizi ve harika kumsalıyla ünlü Akçay sahilinde gerçekleşen, Zeytinli Rock Festivali, Türk rock müziğinin en çok sevilen sanatçılarını yıllardır rock tutkunlarıyla buluşturmaktadır. Yerli müzik dinlemek isteyenler için artık bir vazgeçilmez olan Balıkesir Zeytinli Rock Festivali, 2017 yılında beş gün boyunca 75’in üzerinde müzisyeni ve 200 binden fazla izleyiciyi ağırladı. Efsane festival, 2018 yılında da yine unutulmayacak bir organizasyona imza atmayı hedefliyor.

Zeytinli Rock Festivali programında her yıl 75’in üzerinde yerli müzisyen ve grup sahne alıyor. Geçtiğimiz yıllarda Mor ve Ötesi, Şebnem Ferah, Teoman, Kurban, Athena, Feridun Düzağaç, Pinhani, Adamlar, Mabel Matiz, Hayko Cepkin, Pentagram, Bulutsuzluk Özlemi, Kurtalan Ekspres, Baba Zula, Melis Danişmend gibi Türk rock ve alternatif müziğinin önemli isimlerini ağırlayan Zeytinli Rock Festivali 2018 programı henüz açıklanmadı. Ön avantajlı biletleri satışa sunulan Zeytinli Rock Festivali sanatçıları, çok yakında müzikseverlerle paylaşılacak. Ancak rock müziğin en büyük isimlerinin festival programını dolduracağını tahmin etmek güç değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR


Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

BLOG YAZILARI

© 2019 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır