Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/htafesti/public_html/wp-content/uploads Zsolnay Işık Festivali | Macaristan| Dünya Festival Turları

Zsolnay Işık Festivali

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Pécs’teki Zsolnay Işık Festivali, Macaristan’daki ilk ve tek ışık festivali olarak bilinmektedir. Zsolnay Işık Festivali başka hiçbir yerde deneyimlenemeyecek muhteşem bir cazibe sunuyor.             Festival için dünyanın en iyi projeksiyon haritalama sanatçıları, Akdeniz tarzı şehir merkezini büyülüyor.
Dünya Festival Turları

Pécs’teki Zsolnay Işık Festivali, Macaristan’daki ilk ve tek ışık festivali olarak bilinmektedir. Zsolnay Işık Festivali başka hiçbir yerde deneyimlenemeyecek muhteşem bir cazibe sunuyor.

 

 

 

 

 

 

Festival için dünyanın en iyi projeksiyon haritalama sanatçıları, Akdeniz tarzı şehir merkezini büyülüyor.

ZSOLNAY IŞIK FESTİVALİ

Pécs’teki Zsolnay Işık Festivali, Macaristan’daki ilk ve tek ışık festivali olarak bilinmektedir. Zsolnay Işık Festivali  başka hiçbir yerde deneyimlenemeyecek muhteşem bir cazibe sunuyor.

Festival için dünyanın en iyi projeksiyon haritalama sanatçıları, Akdeniz tarzı şehir merkezini büyülüyor. 3 boyutlu ışık kreasyonları, tümü modern teknolojinin yeniliğini kültürel ve tarihi hatıraların ağırlığı ile birleştiren Cami ve Katedral gibi kültürel cazibe merkezlerini hayata geçirir. Dört gün süren ücretsiz festivalde ayrıca yeniye ve beklenmedik şeylere aç izleyiciler için konserler, çağdaş sirk gösterileri ve sokak tiyatrosu da yer alıyor.
    © 2024 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır