Bozcaada Caz Festivali

Bozcaada Caz Festivali
PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziğiyle buluşturmaktadır.
Festival Turları

Bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziğiyle buluşturmaktadır.

BOZCAADA CAZ FESTİVALİ

Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali, bu yıl 08 -09 -10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bozcaada’nın kendine has doğasının da eşlik ettiği Bozcaada Caz Festivali, bugüne kadar ülkemizde gerçekleşen bir çok caz festivalinden farklı olarak açık hava tipi müzik festivali konseptini caz müziğiyle buluşturmaktadır. Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivalin de, funk, pop, etnik, balkan, fusion ve özgür caz gibi türleri içeren geniş bir programa sahip.

Bozcaada’nın farklı noktalarında sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri gibi müzik dışı disiplinlerden oluşan programı ve sosyal içerikli projeleriyle festival, bu yıl da enerjisini tüm Bozcaada’ya yayacak.

Her yıl farklı bir tema etrafında geliştirilen disiplinlerarası etkinliklerden oluşan BCF KEŞİF programı, bu yıl “oyun”un tüm insanlık tarafından paylaşılan özünü keşfetmeye çağırıyor.

Müzik Programı

8 Eylül Cuma
FERİT ODMAN QUINTET
ISLANDMAN
MERAL POLAT TRIO (NL)
NUBYA GARCIA (UK)

9 Eylül Cumartesi
DOCK IN ABSOLUTE (LU)
KAZY LAMBIST (FR)
KOMFORTRAUSCHEN (DE)
VOLKAN ÖKTEM #7

10 Eylül Pazar
AVISHAI COHEN
BIG VICIOUS (IL)
BOZCAADA ENSEMBLE (DERYA YILDIRIM & ELİF DİKEÇ & ITAMAR BOROCHOV & İSMAİL ALTUNBAŞ)
CLAPTRAP (DE)
HİSSİKABLELVUKU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
© 2024 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır