Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/htafesti/public_html/wp-content/uploads Brazilica Festival Turu | İngiltere | Dünya Festival Turları

Brazilica Festival

Brazilica Festival | İngiltere
PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Brazilica, Brezilya sanat ve kültürünü kutlayan eşsiz bir festivaldir. İngiltere’nin tek samba karnavalı, her yıl Temmuz ayında Liverpool’da düzenlenir.
Dünya Festival Turları

Brazilica, Brezilya sanat ve kültürünü kutlayan eşsiz bir festivaldir. İngiltere’nin tek samba karnavalı, her yıl Temmuz ayında Liverpool’da düzenlenir.

BRAZILICA FESTIVAL 
 
Brazilica, İngiltere’de Brezilya sanat ve kültürünü kutlayan eşsiz bir festivaldir. İngiltere’nin tek samba karnavalı, her yıl Temmuz ayında Liverpool’da düzenlenir. Festival etkiliğinde, film ve müzik sergileri, karnaval kraliçesi yarışması, müzik grupları ve dans gösterileri yer almaktadır.
 
Festival, İngiltere, Avrupa ve Brezilya’dan sanatçıları Liverpool’da bir araya getiriyor. Cumartesi gün boyunca şehir merkezindeki ana sahne ile gün boyu müzik ve dans gösterileri, sahne alır. Ayrıca, Brezilya pazarında ülke genelinde yiyecek ve içecekleri tadabilirsiniz. Brazilic Festivali’nde; ana karnaval gününe kadar süren filmler, sergiler, atölye çalışmaları ve performanslar sergiliyor. Geceleri sokaklar pırıl pırıl yüzerlerle canlanır ve sambacılar, dünyanın dört bir yanından gelen gruplarla 80.000’den fazla insanın izleyicisine katılarak ve onları heyecanlandırarak geçit töreni yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
© 2024 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır