Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/htafesti/public_html/wp-content/uploads Sziget Festivali Turu | Macaristan | Dünya Festival Turları

Sziget Festivali

Sziget Festivali | Macaristan
PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Sziget Festivali, Avrupa’nın en büyük kültür, sanat ve müzik festivallerinden biridir. Festival her yıl Ağustos ayında düzenleniyor.
Dünya Festival Turları

Sziget Festivali, Avrupa’nın en büyük kültür, sanat ve müzik festivallerinden biridir. Festival her yıl Ağustos ayında düzenleniyor.

SZİGET FESTİVALİ 

Sziget Festivali (Ada Festivali), Avrupa’nın en büyük kültür, sanat ve müzik festivallerinden biridir. Festival her yıl Ağustos ayında Tuna Nehri üzerindeki 108 hektar ormanlık Óbudai- Sziget’te (“Eski Buda Adası”) düzenleniyor. Festivalde her yıl binden fazla performans sergileniyor.

Ada da gerçekleşen bu festivalin katılımcılarına da Szitizen deniyor. Avrupa’nın birçok yerinden Sziget Festivali için gelen katılımcılarla festival alanı dolup taşıyor. Her türden müzik severe hitap eden bu festival, aslında festival sadece müzik ziyafeti sunmak ile kalmıyor. Festival alanında gün boyu farklı konseptler de etkinlikler olurken Dünya mutfaklarından farklı yemekleri tadabileceğiniz standlar da oluşturuluyor.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
    © 2024 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır