Adana Lezzet Festivali

Adana Lezzet Festivali
PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Anadolu’da gerçekleşen en kapsamlı Lezzet Etkinliği olma iddiasıyla yola çıkan festival, Adana’nın bir birinden nefis lezzetlerini tatma imkânı tanıyacak…
Festival Turları

Anadolu’da gerçekleşen en kapsamlı Lezzet Etkinliği olma iddiasıyla yola çıkan festival, Adana’nın bir birinden nefis lezzetlerini tatma imkânı tanıyacak…

ADANA LEZZET FESTİVALİ ( 08 -09-10 Ekim 2021)

Adana Lezzet Festivali, Adana Lezzet değerlerinin Türkiye ve dünya çapında tanınırlığını sağlamayı ve Adana turizmini geliştirmeyi hedefleyen bir proje olarak, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde, Adana Valiliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilmektedir.

08 – 10 Ekim 2021 tarihlerinde “Büyük Akdeniz Şöleni” temasıyla düzenlenecek 5. Adana Lezzet Festivali, Adana’nın “en” yerel ve “en” geleneksel mutfak kültürünü dünyaya tanıtacak.

Bugüne kadar Anadolu’da gerçekleşen en kapsamlı Lezzet Etkinliği olma iddiasıyla yola çıkan festival, sadece Adana’nın bir birinden nefis lezzetlerini doya doya yemeye imkân tanımayacak, aynı zamanda gastronomi dünyasını Adana’da buluşturacak ve Türkiye genelinde Adana’yı ve Adana lezzetlerini konuşturacak. 5. Adana Lezzet Festivali, uluslararası yıldız isimlerin katılımıyla üç gün boyunca Adana’da bir gastronomi şöleni sunmaya hazırlanıyor.

Adana Valiliği tarafından bu yıl 8-10 Ekim’de 5’incisi düzenlenecek Adana Lezzet Festivali’nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında tüm etkinlikler gerçekleştirilecek.

5.Adana Lezzet Festivali Etkinlik Programı:

Festival programı çok yakında belirtilecektir.

 

 

 

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
    © 2022 Festival Turları, Dünya Festival Gezileri. Tüm hakları saklıdır